SKU: DUALLYHD39-208258165-115Y-A1-F
Luxxx HD Dually LHD39 20×8.25 8×165 +115 Black
Black, Gloss Luxxx HD Dually LHD39 wheels. ET115
Availability: 164 in stock
SKU: DUALLYHD39-208258165-115Y-A1-F Categories: , Tag:
Luxxx HD Dually LHD39 wheel features size 20" x 8.25", Black, Gloss Black / Milled finish, 8×165 bolt pattern, +115mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 20" x 8.25"
  • Finish: Black, Gloss Black / Milled
  • Bolt Pattern: 8×165
  • Offset: +115mm