SKU: DUALLYHD37-208258200-192X-A1-R
Luxxx HD Dually LHD37 20×8.25 8×200 -192 Black
Black, Gloss Luxxx HD Dually LHD37 wheels. ET-192
Availability: 130 in stock
SKU: DUALLYHD37-208258200-192X-A1-R Categories: , Tag:
Luxxx HD Dually LHD37 wheel features size 20" x 8.25", Black, Gloss Black / Milled finish, 8×200 bolt pattern, -192mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 20" x 8.25"