SKU: DUALLYHD19-208258210-192W-C-R
Luxxx HD Dually 19 20×8.25 8×210 -192 Chrome
Chrome Luxxx HD Dually 19 wheels. ET-192
Availability: 2 in stock
SKU: DUALLYHD19-208258210-192W-C-R Categories: , Tag:
Luxxx HD Dually 19 wheel features size 20" x 8.25", Chrome finish, 8×210 bolt pattern, -192mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 20" x 8.25"