SKU: DUALLYHD19-208258165-115Y-C-F
Luxxx HD Dually 19 20×8.25 8×165 +115 Chrome
Chrome Luxxx HD Dually 19 wheels. ET115
Availability: 26 in stock
SKU: DUALLYHD19-208258165-115Y-C-F Categories: , Tag:
Luxxx HD Dually 19 wheel features size 20" x 8.25", Chrome finish, 8×165 bolt pattern, +115mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 20" x 8.25"
  • Finish: Chrome
  • Bolt Pattern: 8×165
  • Offset: +115mm