SKU: COMMANDO-7963MGMBR12N
Lock Offroad Commando 17×9 6×135 +12 Gray
Matte Lock Offroad Commando wheels. ET12
Availability: 6 in stock
SKU: COMMANDO-7963MGMBR12N Categories: , Tags: , ,
Lock Offroad Commando wheel features size 17" x 9", Matte Grey / Matte Black Ring finish, 6×135 bolt pattern, +12mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 17" x 9"
  • Finish: Matte Grey / Matte Black Ring
  • Bolt Pattern: 6×135
  • Offset: +12mm