SKU: KD051F2682528PS
KG1 Forged Vegas-D KD051 26×8.25 10×285 +145 Polished
Polished KG1 Forged Vegas-D KD051 wheels. ET145
Availability: 2 in stock
SKU: KD051F2682528PS Categories: , Tag:
KG1 Forged Vegas-D KD051 wheel features size 26" x 8.25", Polished finish, +145mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 26" x 8.25"
  • Finish: Polished
  • Offset: +145mm