SKU: KD051R2482528PS
KG1 Forged Vegas-D KD051 24×8.25 10×285 Polished
Polished KG1 Forged Vegas-D KD051 wheels.
Availability: 12 in stock
SKU: KD051R2482528PS Categories: , Tag:
KG1 Forged Vegas-D KD051 wheel features size 24" x 8.25", Polished finish, 10×285 bolt pattern.
Wheel Specifications
  • Size: 24" x 8.25"