SKU: KD014F2482528PS
KG1 Forged Trident-D KD014 24×8.25 10×285 +145 Polished
Polished KG1 Forged Trident-D KD014 wheels. ET145
Availability: 7 in stock
SKU: KD014F2482528PS Categories: , Tag:
KG1 Forged Trident-D KD014 wheel features size 24" x 8.25", Polished finish, 10×285 bolt pattern, +145mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 24" x 8.25"
  • Finish: Polished
  • Bolt Pattern: 10×285
  • Offset: +145mm