SKU: KD005O2482520GPM-L
KG1 Forged Razor-D KD005 24×8.25 8×200 Black
Black, Gloss KG1 Forged Razor-D KD005 wheels.
Availability: 2 in stock
SKU: KD005O2482520GPM-L Categories: , Tag:
KG1 Forged Razor-D KD005 wheel features size 24" x 8.25", Black, Gloss Black / Milled finish, 8×200 bolt pattern.
Wheel Specifications
  • Size: 24" x 8.25"