SKU: KD005I2482586PS-R
KG1 Forged Razor-D KD005 24×8.25 8×165.1 Polished
Polished KG1 Forged Razor-D KD005 wheels.
Availability: 2 in stock
SKU: KD005I2482586PS-R Categories: , Tag:
KG1 Forged Razor-D KD005 wheel features size 24" x 8.25", Polished finish, 8×165.1 bolt pattern.
Wheel Specifications
  • Size: 24" x 8.25"