SKU: KD005F2482522PS-R
KG1 Forged Razor-D KD005 24×8.25 10×225 +145 Polished
Polished KG1 Forged Razor-D KD005 wheels. ET145
Availability: 3 in stock
SKU: KD005F2482522PS-R Categories: , Tag:
KG1 Forged Razor-D KD005 wheel features size 24" x 8.25", Polished finish, 10×225 bolt pattern, +145mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 24" x 8.25"
  • Finish: Polished
  • Bolt Pattern: 10×225
  • Offset: +145mm