SKU: KD005F2482522GPM-R
KG1 Forged Razor-D KD005 24×8.25 10×225 +145 Black
Black, Gloss KG1 Forged Razor-D KD005 wheels. ET145
Availability: 2 in stock
SKU: KD005F2482522GPM-R Categories: , Tag:
KG1 Forged Razor-D KD005 wheel features size 24" x 8.25", Black, Gloss Black / Milled finish, 10×225 bolt pattern, +145mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 24" x 8.25"
  • Finish: Black, Gloss Black / Milled
  • Bolt Pattern: 10×225
  • Offset: +145mm