SKU: KD008I2482520GB
KG1 Forged Orbital-D KD008 24×8.25 8×200 Black
Black, Gloss KG1 Forged Orbital-D KD008 wheels.
Availability: 8 in stock
SKU: KD008I2482520GB Categories: , Tag:
KG1 Forged Orbital-D KD008 wheel features size 24" x 8.25", Black, Gloss Black finish, 8×200 bolt pattern.
Wheel Specifications
  • Size: 24" x 8.25"