SKU: KD008I2482522PS
KG1 Forged Orbital-D KD008 24×8.25 10×225 Polished
Polished KG1 Forged Orbital-D KD008 wheels.
Availability: 2 in stock
SKU: KD008I2482522PS Categories: , Tag:
KG1 Forged Orbital-D KD008 wheel features size 24" x 8.25", Polished finish, 10×225 bolt pattern.
Wheel Specifications
  • Size: 24" x 8.25"