SKU: KD001F2682528PS-R
KG1 Forged Master-D KD001 26×8.25 10×285 +146 Polished
Polished KG1 Forged Master-D KD001 wheels. ET146
Availability: 2 in stock
SKU: KD001F2682528PS-R Categories: , Tag:
KG1 Forged Master-D KD001 wheel features size 26" x 8.25", Polished finish, 10×285 bolt pattern, +146mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 26" x 8.25"
  • Finish: Polished
  • Bolt Pattern: 10×285
  • Offset: +146mm