SKU: KD007R2482528PS-L
KG1 Forged Lotus-D KD007 24×8.25 10×285 Polished
Polished KG1 Forged Lotus-D KD007 wheels.
Availability: 13 in stock
SKU: KD007R2482528PS-L Categories: , Tag:
KG1 Forged Lotus-D KD007 wheel features size 24" x 8.25", Polished finish, 10×285 bolt pattern.
Wheel Specifications
  • Size: 24" x 8.25"