SKU: KD007R2482528GM-L
KG1 Forged Lotus-D KD007 24×8.25 10×285 Black
Black, Gloss KG1 Forged Lotus-D KD007 wheels.
Availability: 11 in stock
SKU: KD007R2482528GM-L Categories: , Tag:
KG1 Forged Lotus-D KD007 wheel features size 24" x 8.25", Black, Gloss Black / Milled finish, 10×285 bolt pattern.
Wheel Specifications
  • Size: 24" x 8.25"