SKU: KD038F2682528GPM-L
KG1 Forged Javelin-D KD038 26×8.25 10×285 +145 Black
Black, Gloss KG1 Forged Javelin-D KD038 wheels. ET145
Availability: 2 in stock
SKU: KD038F2682528GPM-L Categories: , Tag:
KG1 Forged Javelin-D KD038 wheel features size 26" x 8.25", Black, Gloss Black / Milled finish, 10×285 bolt pattern, +145mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 26" x 8.25"
  • Finish: Black, Gloss Black / Milled
  • Bolt Pattern: 10×285
  • Offset: +145mm