SKU: KD038F2682522PS-L
KG1 Forged Javelin-D KD038 26×8.25 10×225 +145 Polished
Polished KG1 Forged Javelin-D KD038 wheels. ET145
Availability: 4 in stock
SKU: KD038F2682522PS-L Categories: , Tag:
KG1 Forged Javelin-D KD038 wheel features size 26" x 8.25", Polished finish, 10×225 bolt pattern, +145mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 26" x 8.25"
  • Finish: Polished
  • Bolt Pattern: 10×225
  • Offset: +145mm