SKU: KD004R2682528GPM
KG1 Forged Duel-D KD004 26×8.25 10×285 Black
Black, Gloss KG1 Forged Duel-D KD004 wheels.
Availability: 32 in stock
SKU: KD004R2682528GPM Categories: , Tag:
KG1 Forged Duel-D KD004 wheel features size 26" x 8.25", Black, Gloss Black / Milled finish, 10×285 bolt pattern.
Wheel Specifications
  • Size: 26" x 8.25"