SKU: KD004F2482528PS-O
KG1 Forged Duel-D KD004 24×8.25 10×285 +146 Polished
Polished KG1 Forged Duel-D KD004 wheels. ET146
Availability: 2 in stock
SKU: KD004F2482528PS-O Categories: , Tag:
KG1 Forged Duel-D KD004 wheel features size 24" x 8.25", Polished finish, 10×285 bolt pattern, +146mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 24" x 8.25"
  • Finish: Polished
  • Bolt Pattern: 10×285
  • Offset: +146mm