SKU: K12G-181512+12
Kansei KNP K12G 18×10.5 5×114.3 +12 Gray
Gloss, Gunmetal Kansei KNP wheels. ET12
Availability: 14 in stock
SKU: K12G-181512+12 Categories: , Tag:
Kansei KNP K12G wheel features size 18" x 10.5", Gloss, Gunmetal Gunmetal finish, 5×114.3 bolt pattern, +12mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 18" x 10.5"
  • Finish: Gloss, Gunmetal Gunmetal
  • Bolt Pattern: 5×114.3
  • Offset: +12mm