SKU: 143-8981MB18
ION Wheels 143 18×9 8×165.1 +18 Black
Black, Matte ION Wheels 143 wheels. ET18
Availability: 8 in stock
SKU: 143-8981MB18 Categories: , Tags: ,
ION Wheels 143 wheel features size 18" x 9", Black, Matte finish, +18mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 18" x 9"
  • Finish: Black, Matte
  • Offset: +18mm