SKU: HD175675820GBM-HC
HD Wheels HDT 17.5×6.75 8×165 Black
Black, Satin HD Wheels HDT wheels.
Availability: 24 in stock
SKU: HD175675820GBM-HC Categories: , Tag:
HD Wheels HDT wheel features size 17.5" x 6.75", Black, Satin Black / Machined Face finish, 8×165 bolt pattern.
Wheel Specifications
  • Size: 17.5" x 6.75"