SKU: FV866MB15704B10
Fuel Piston UTV FV866MB 15×7 4×110 +10 Black
Fuel Wheel – 15″ x 7″
Availability: 39 in stock
SKU: FV866MB15704B10 Categories: , Tag:
Fuel Piston UTV FV866MB wheel features size 15" x 7", Black, Matte Black / Gloss Black Lip finish, 4×110 bolt pattern, +10mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 15" x 7"
  • Finish: Black, Matte Black / Gloss Black Lip
  • Bolt Pattern: 4×110
  • Offset: +10mm