SKU: F25599565P29
Forgestar F14 F55 19×9.5 5×114.3 +29 Bronze
Bronze, Satin Forgestar F14 wheels. ET29
Availability: 14 in stock
SKU: F25599565P29 Categories: , Tag:
Forgestar F14 F55 wheel features size 19" x 9.5", Bronze, Satin Bronze finish, 5×114.3 bolt pattern, +29mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 19" x 9.5"
  • Finish: Bronze, Satin Bronze
  • Bolt Pattern: 5×114.3
  • Offset: +29mm