SKU: F35591168P15
Forgestar F14 F55 19×11 5×114.3 +15 Bronze
Bronze, Satin Forgestar F14 wheels. ET15
Availability: 10 in stock
SKU: F35591168P15 Categories: , Tag:
Forgestar F14 F55 wheel features size 19" x 11", Bronze, Satin Bronze finish, 5×114.3 bolt pattern, +15mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 19" x 11"
  • Finish: Bronze, Satin Bronze
  • Bolt Pattern: 5×114.3
  • Offset: +15mm