SKU: F25590065P42
Forgestar F14 F55 19×10 5×114.3 +42 Bronze
Bronze, Satin Forgestar F14 wheels. ET42
Availability: 3 in stock
SKU: F25590065P42 Categories: , Tag:
Forgestar F14 F55 wheel features size 19" x 10", Bronze, Satin Bronze finish, 5×114.3 bolt pattern, +42mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 19" x 10"
  • Finish: Bronze, Satin Bronze
  • Bolt Pattern: 5×114.3
  • Offset: +42mm