SKU: F15589065P35
Forgestar F14 F55 18×9 5×114.3 +35 Bronze
Bronze, Satin Forgestar F14 wheels. ET35
Availability: 6 in stock
SKU: F15589065P35 Categories: , Tag:
Forgestar F14 F55 wheel features size 18" x 9", Bronze, Satin Bronze finish, 5×114.3 bolt pattern, +35mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 18" x 9"
  • Finish: Bronze, Satin Bronze
  • Bolt Pattern: 5×114.3
  • Offset: +35mm