SKU: F25309565P29
Forgestar F14 F53 20×9.5 5×114.3 +29 Gray
Gloss Forgestar F14 wheels. ET29
Availability: 13 in stock
SKU: F25309565P29 Categories: , Tag:
Forgestar F14 F53 wheel features size 20" x 9.5", Gloss Anthracite finish, 5×114.3 bolt pattern, +29mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 20" x 9.5"
  • Finish: Gloss Anthracite
  • Bolt Pattern: 5×114.3
  • Offset: +29mm