SKU: F15301162P71
Forgestar F14 F53 20×11 5×120.65 +71 Gray
Gloss Forgestar F14 wheels. ET71
Availability: 14 in stock
SKU: F15301162P71 Categories: , Tag:
Forgestar F14 F53 wheel features size 20" x 11", Gloss Anthracite finish, 5×120.65 bolt pattern, +71mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 20" x 11"
  • Finish: Gloss Anthracite
  • Bolt Pattern: 5×120.65
  • Offset: +71mm