SKU: F25202062P50
Forgestar F14 F52 20×12 5×120.65 +50 Black
Black, Satin Forgestar F14 wheels. ET50
Availability: 27 in stock
SKU: F25202062P50 Categories: , Tag:
Forgestar F14 F52 wheel features size 20" x 12", Black, Satin Black finish, 5×120.65 bolt pattern, +50mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 20" x 12"
  • Finish: Black, Satin Black
  • Bolt Pattern: 5×120.65
  • Offset: +50mm