SKU: F15299065P35
Forgestar F14 F52 19×9 5×114.3 +35 Black
Black, Satin Forgestar F14 wheels. ET35
Availability: 15 in stock
SKU: F15299065P35 Categories: , Tag:
Forgestar F14 F52 wheel features size 19" x 9", Black, Satin Black finish, 5×114.3 bolt pattern, +35mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 19" x 9"
  • Finish: Black, Satin Black
  • Bolt Pattern: 5×114.3
  • Offset: +35mm