SKU: F25290096P42
Forgestar F14 F52 19×10 6×115 +42 Black
Black, Satin Forgestar F14 wheels. ET42
Availability: 8 in stock
SKU: F25290096P42 Categories: , Tag:
Forgestar F14 F52 wheel features size 19" x 10", Black, Satin Black finish, 6×115 bolt pattern, +42mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 19" x 10"
  • Finish: Black, Satin Black
  • Bolt Pattern: 6×115
  • Offset: +42mm