SKU: F25109521P28
Forgestar F14 F51 20×9.5 5×120 +28 Black
Black, Gloss Forgestar F14 wheels. ET28
Availability: 10 in stock
SKU: F25109521P28 Categories: , Tag:
Forgestar F14 F51 wheel features size 20" x 9.5", Black, Gloss Black finish, 5×120 bolt pattern, +28mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 20" x 9.5"
  • Finish: Black, Gloss Black
  • Bolt Pattern: 5×120
  • Offset: +28mm