SKU: F25109590P20
Forgestar F14 F51 20×9.5 5×115 +20 Black
Black, Gloss Forgestar F14 wheels. ET20
Availability: 7 in stock
SKU: F25109590P20 Categories: , Tag:
Forgestar F14 F51 wheel features size 20" x 9.5", Black, Gloss Black finish, 5×115 bolt pattern, +20mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 20" x 9.5"
  • Finish: Black, Gloss Black
  • Bolt Pattern: 5×115
  • Offset: +20mm