SKU: F25101121P42
Forgestar F14 F51 20×11 5×120 +42 Black
Black, Gloss Forgestar F14 wheels. ET42
Availability: 11 in stock
SKU: F25101121P42 Categories: , Tag:
Forgestar F14 F51 wheel features size 20" x 11", Black, Gloss Black finish, 5×120 bolt pattern, +42mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 20" x 11"
  • Finish: Black, Gloss Black
  • Bolt Pattern: 5×120
  • Offset: +42mm