SKU: F15101162P71
Forgestar F14 F51 20×11 5×120.65 +71 Black
Black, Gloss Forgestar F14 wheels. ET71
Availability: 6 in stock
SKU: F15101162P71 Categories: , Tag:
Forgestar F14 F51 wheel features size 20" x 11", Black, Gloss Black finish, 5×120.65 bolt pattern, +71mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 20" x 11"
  • Finish: Black, Gloss Black
  • Bolt Pattern: 5×120.65
  • Offset: +71mm