SKU: F15199562P50
Forgestar F14 F51 18×9.5 5×120.7 +50 Black
Black, Gloss Forgestar F14 wheels. ET50
Availability: 25 in stock
SKU: F15199562P50 Categories: , Tag:
Forgestar F14 F51 wheel features size 18" x 9.5", Black, Gloss Black finish, 5×120.7 bolt pattern, +50mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 18" x 9.5"
  • Finish: Black, Gloss Black
  • Bolt Pattern: 5×120.7
  • Offset: +50mm