SKU: F25180065P42
Forgestar F14 F51 18×10 5×114.3 +42 Black
Black, Gloss Forgestar F14 wheels. ET42
Availability: 8 in stock
SKU: F25180065P42 Categories: , Tag:
Forgestar F14 F51 wheel features size 18" x 10", Black, Gloss finish, +42mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 18" x 10"
  • Finish: Black, Gloss
  • Offset: +42mm