SKU: F25179065P35
Forgestar F14 F51 17×9 5×114.3 +35 Black
Black, Gloss Forgestar F14 wheels. ET35
Availability: 13 in stock
SKU: F25179065P35 Categories: , Tag:
Forgestar F14 F51 wheel features size 17" x 9", Black, Gloss Black finish, 5×114.3 bolt pattern, +35mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 17" x 9"
  • Finish: Black, Gloss Black
  • Bolt Pattern: 5×114.3
  • Offset: +35mm