SKU: F09180067P42
Forgestar D5 Drag 18×10 5×114.3 +42 Black
Black, Gloss Forgestar D5 Drag wheels. ET42
Availability: 9 in stock
SKU: F09180067P42 Categories: , Tag:
Forgestar D5 Drag wheel features size 18" x 10", Black, Gloss Black / Machined Lip finish, 5×114.3 bolt pattern, +42mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 18" x 10"
  • Finish: Black, Gloss Black / Machined Lip
  • Bolt Pattern: 5×114.3
  • Offset: +42mm