SKU: F09180067P22
Forgestar D5 Drag 18×10 5×114.3 +22 Black
Black, Gloss Forgestar D5 Drag wheels. ET22
Availability: 7 in stock
SKU: F09180067P22 Categories: , Tag:
Forgestar D5 Drag wheel features size 18" x 10", Black, Gloss Black / Machined Lip finish, 5×114.3 bolt pattern, +22mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 18" x 10"
  • Finish: Black, Gloss Black / Machined Lip
  • Bolt Pattern: 5×114.3
  • Offset: +22mm