SKU: F09170022P45
Forgestar D5 Drag 17×10 5×120 +45 Black
Black, Gloss Forgestar D5 Drag wheels. ET45
Availability: 34 in stock
SKU: F09170022P45 Categories: , Tag:
Forgestar D5 Drag wheel features size 17" x 10", Black, Gloss Black / Machined Lip finish, 5×120 bolt pattern, +45mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 17" x 10"
  • Finish: Black, Gloss Black / Machined Lip
  • Bolt Pattern: 5×120
  • Offset: +45mm