SKU: F21380065P42
Forgestar CF5 F13 18×10 5×114.3 +42 Gray
Gloss Forgestar CF5 wheels. ET42
Availability: 9 in stock
SKU: F21380065P42 Categories: , Tag:
Forgestar CF5 F13 wheel features size 18" x 10", Gloss Anthracite finish, 5×114.3 bolt pattern, +42mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 18" x 10"
  • Finish: Gloss Anthracite
  • Bolt Pattern: 5×114.3
  • Offset: +42mm