SKU: F10309065P35
Forgestar CF10 F03 20×9 5×114.3 +35 Gray
Gloss Forgestar CF10 wheels. ET35
Availability: 41 in stock
SKU: F10309065P35 Categories: , Tag:
Forgestar CF10 F03 wheel features size 20" x 9", Gloss Anthracite finish, 5×114.3 bolt pattern, +35mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 20" x 9"
  • Finish: Gloss Anthracite
  • Bolt Pattern: 5×114.3
  • Offset: +35mm