SKU: FS370-261063539P30MC
Fittipaldi Street FS370MC 26×10 6×135/6×139.7 +30 Chrome
Chrome Fittipaldi Street FS370MC wheels. ET30
Availability: 19 in stock
SKU: FS370-261063539P30MC Categories: , Tags: ,
Fittipaldi Street FS370MC wheel features size 26" x 10", Chrome Mirror Coat finish, 6×135/6×139.7 bolt pattern, +30mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 26" x 10"
  • Finish: Chrome Mirror Coat
  • Bolt Pattern: 6×135/6×139.7
  • Offset: +30mm