SKU: FS370-241051520P20HS
Fittipaldi Street FS370HS 24×10 5×115/5×120 +20 Silver
Fittipaldi Street FS370HS wheels. ET20
Availability: 28 in stock
SKU: FS370-241051520P20HS Categories: , Tags: ,
Fittipaldi Street FS370HS wheel features size 24" x 10", Hyper Silver Hyper Silver finish, 5×115/5×120 bolt pattern, +20mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 24" x 10"
  • Finish: Hyper Silver Hyper Silver
  • Bolt Pattern: 5×115/5×120
  • Offset: +20mm