SKU: FS370-261063539P30B
Fittipaldi Street FS370B 26×10 6×135/6×139.7 +30 Black
Black, Gloss Fittipaldi Street FS370B wheels. ET30
Availability: 11 in stock
SKU: FS370-261063539P30B Categories: , Tags: ,
Fittipaldi Street FS370B wheel features size 26" x 10", Black, Gloss finish, +30mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 26" x 10"
  • Finish: Black, Gloss
  • Offset: +30mm