SKU: FS370-209051520P15B
Fittipaldi Street FS370B 20×9 5×115/5×120 +15 Black
Black, Gloss Fittipaldi Street FS370B wheels. ET15
Availability: 44 in stock
SKU: FS370-209051520P15B Categories: , Tags: ,
Fittipaldi Street FS370B wheel features size 20" x 9", Black, Gloss Black finish, 5×115/5×120 bolt pattern, +15mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 20" x 9"
  • Finish: Black, Gloss Black
  • Bolt Pattern: 5×115/5×120
  • Offset: +15mm